Autorist

Lähemalt minust endast kui fotograafist

Tere – minu nimi on Andero.

Olen iseeõppinud hobifotograaf. Tegutsen peamiselt Tartumaal. Pildistan kõike mis meeldib ja kindlale valdkonnale ei spetsialiseeru. Siin lehel olen blogina välja toonud oma fotod. Vanemad fotod olen püüdnud sisestada enam-vähem nende pildistamise järjekorras. Seega on võimalik blogis vanemast uuema suunas liikudes näha fotograafiks kujunemise teekonda ja arengut.

Kõik fotod siin lehel on minu pildistatud. Töötluste juures, kus olen kasutanud teiste fotosid, püüan ka need välja tuua. Naudi fotosid!

Hea meelega võtan vastu uusi väljakutseid pildistamiseks. Lisaks tegelen fototöötlusega. Kui on huvi pildistamise või töötluse vastu, siis võta ühendust ja räägime läbi kuidas asja lahendada.

Fotograafia

Pildistamine

pildistamine on mulle ammu juba huvi pakkunud. Alustasin Sony DSC-S40 kompaktiga ja õppisin sellega isegi makrot tegema (Vaata näitkes Portree ämblikust). Makro maailm pakkus tegelikult palju aastaid enim huvi. See võimaldab näha pisidetaile mida palja silmaga igapäevaselt ei näe ja millele tähelepanu ei pööra. Nüüd, olles isaks 2 lapsele, on paratamatult tekkinud ka tõsisem huvi inimeste pildistamise vastu. Just viimases valdkonnas püüangi ennast enim täiendada ja juurde õppida. Suurteks eeskujudeks näiteks Jake Olson ja Elena Shumilova.
Fototöötlus
Fototöötluse juurde jõudsin mõne aja peale digifotograafia “avastamist.” Alustasin PaintshopPro-ga kuna Photoshop tundus algajale ikka väga hirmutav. Hiljem kolisin siiski Adobe perekonda kuuluvate toodete peale ja täna toimubki enamik tööst Lightroomis ning Photoshopis. Tegemist on ilmselt enim väljakutseid ja võimalusi pakkuva valdkonnaga milles on väga huvitav ennast arendada.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.